Apie mus

Esame nepriklausomi personalo paieškos specialistai. Nuo 2007 m. specializuojamės transporto – logistikos srityje ir ieškome specialistų transporto – logistikos sektoriuje sėkmingai dirbančioms Lietuvos ir užsienio įmonėms.

Kodėl mes?

| Galime pateikti puikius darbo pasiūlymus kvalifikuotiems transporto – logistikos srities specialistams arba norintiems dirbti šioje srityje.

| Kiekvieną dieną tiesiogiai bendraujame su Lietuvos ir užsienio įmonių vadovais, žinome jų šiandienos poreikius ir ateities planus.

| Laikomės etikos kodekso ir griežtų darbo standartų, garantuojame kandidatų konfidencialumą.

Mes gilinamės į specialistų poreikius ir pageidavimus, įvertiname jų galimybes ir perspektyvas, teikiame pasiūlymus, kurie labiausiai atitinka kandidatų lūkesčius ir patirtį. Mūsų darbas pagrįstas abipusiu pasitikėjimu ir konfidencialumu.

Projektų valdymas

Mūsų vykdomi projektai skirstomi į aktyvius ir pasyvius:

Aktyvūs – kandidatas įdarbinamas artimiausiu metu.

Pasyvūs – tinkamas kandidatas įdarbinamas sutartu laiku ateityje (pvz.: 2-6 mėn. laikotarpyje).

Darbo pasiūlymus kandidatams teikiame atsižvelgdami į darbdavių reikalavimus ir kandidatų patirtį:

| didelę patirtį transporto – logistikos sektoriuje turintiems specialistams

(“A lygis”)

Tai aukščiausios kvalifikacijos specialistai, ne vienus metus dirbę arba dirbantys vadybininkais, vyr. vadybininkais, projektų vadovais, grupių vadovais arba įmonių vadovais transporto sektoriuje.

| mažesnę patirtį tr ansporto – logistikos sektoriuje turintiems specialistams

(“B lygis”)

Specialistai, trumpą laiką dirbę arba dirbantys transporto – logistikos sektoriuje.

| patirties neturintiems, bet norintiems dirbti transporto – logistikos sektoriuje

(“C lygis”)

Išsilavinimą transporto srityje turintys studentai, arba kitose ekonominės veiklos srityse dirbantys asmenys vadybininkais, vyr. vadybininkais, projektų vadovais. Šią grupę žmonių išskiria noras dirbti transporto – logistikos sektoriuje, organizuotumas, puikūs bendarvimo įgūdžiai, užsienio kalbų mokėjimas.