Apie mus

Nuo 2004 m. dirbame personalo paieškos ir atrankos srityje. Nuo 2007 m. veikiame kryptingai transporto-logistikos sektoriuje. Mūsų klientai – Lietuvos ir užsienio įmonės. Savo veikloje telkiame dėmesį į stabilius, ilgalaikius ir patikimus partnerystės ryšius su klientais, paremtus pasitikėjimu, kompetencija, racionalumu. Manome, kad kokybiškos paslaugos randa savo klientus, o etiškas verslas užtikrina ilgalaikius ryšius. Džiaugiamės, kad 92 proc. klientų tapo mūsų partneriais ir nuolat naudojasi mūsų paslaugomis.

Specializuojamės profesionalių, gabių darbuotojų paieškoje ir atrankoje transporto-logistikos sektoriuje. Atliekame vidutinio ir aukščiausio lygio specialistų, vadovų paiešką ir atranką užsienio ir Lietuvos įmonėms. Mūsų veiklą reglamentuoja darbo kokybės standartas ir etikos kodeksas. Laikomės konfidencialumo politikos.


Kodėl mes

| Esame sukaupę specifinę personalo paieškos ir atrankos patirtį ( nuo 2007 m.)

| Palaikome pastovų ryšį su aktyviais transporto - logistikos darbo rinkos dalyviais

| Sekame naujausią informaciją ir tendencijas transporto-logistikos sektoriuje

| Laikomės griežtos konfidencialumo politikos

Kiekvieną dieną į mūsų darbo pasiūlymus atsiliepia kvalifikuoti transporto ir logistikos srityse dirbantys specialistai, mes kasdien analizuojame šimtus CV, kiekvieną mėnesį susitinkame su daugeliu šioje srityje dirbančių, dirbusių arba norinčių dirbti žmonių. Tam skiriame tūkstančius valandų per metus. Toks nuolatinis procesas reikalauja didelių laiko ir finansinių išteklių, kuriuos darbdaviui dėl objektyvių priežasčių nenaudinga eikvoti.

Mūsų darbuotojai įsigilinę į verslo ypatumus transporto – logistikos sektoriuje, turi žinių ir kompetencijos teikti kokybiškas paslaugas. Gerai žinome reikalavimus keliamus konkrečios pareigybės specialistams.

Mūsų privalumai

| Patikimumas, pastovus ryšys su klientu

| Patirtis bei praktikoje įrodytas atrankos procesų sėkmingumas

| Apsauga nuo brangiai kainuojančių klaidų

Projektų valdymas

Siekdami geriausių rezultatų, vienai kliento užduočiai vykdyti paskiriamas projekto vadovas. Jis savo veiklą adaptuoja pagal konkrečios įmonės poreikius ir pageidavimus. Darbas pradedamas nedelsiant ir atliekamas prisilaikant vidinių darbo standartų bei reikalavimų. Šio proceso rezultate, įmonės vadovas susitinka su geriausias kandidatais užimti laisvą darbo vietą.

Projektų įgyvendinimo šaltiniai

| Didelę patirtį transporto – logistikos sektoriuje turintys specialistai

(“A lygis”) Aukščiausios kvalifikacijos specialistai, ne vienus metus dirbę arba dirbantys vadybininkais, vyr. vadybininkais, projektų vadovais, grupių vadovais arba įmonių vadovais transporto – logistikos sektoriuje.

| Mažesnę patirtį transporto – logistikos sektoriuje turintys specialistai

(“B lygis”) Specialistai, trumpą laiką dirbę arba dirbantys transporto sektoriuje.

| Norintys dirbti transporto – logistikos sektoriuje

(“C lygis”) Išsilavinimą transporto – logistikos srityje turintys studentai, arba kitose ekonominės veiklos srityse dirbantys asmenys vadybininkais, vyr. vadybininkais, projektų vadovais. Šią grupę žmonių išskiria noras dirbti transporto – logistikos sektoriuje, organizuotumas, puikūs bendarvimo įgūdžiai, užsienio kalbų mokėjimas.

Projekto Pabaiga

Projekto pabaigą sutartyje apibrėžiame kaip laiką, per kurį kandidatas turi atskleisti savo gebėjimus ir pasiekti darbdavio keliamus uždavinius per sutartą laiką. Mes prisiimame projekto įgyvendinimo riziką.

Ieškote darbuotojo?

Mes mielai atsakysime į klausimus dėl personalo paieškos ir atrankos galimybių bei salygų gavę Jūsų paklausimą:

Kontaktai:

info@jobinlogistics.eu

Tel.: +370 5 2345319

Vilnius, Kalvarijų g. 125, LT-08221

Nuo 2007 m

Darbo pasiūlymai specialistams

NUOLAT VYKDOME SPECIALISTŲ PAIEŠKĄ IR ATRANKĄ TRANSPORTO SEKTORIAUS ĮMONĖMS LIETUVOJE IR UŽSIENYJE.

Logistika

Sausumos transportas

Oro/ jūros transportas

Geležinkelio transportas

Valdymas

Specialistų paieškos sritys: įmonės arba padalinio darbo organizavimas ir valdymas, pardavimų organizavimas ir valdymas, klientų aptarnavimas, krovinių gabenimo procesų organizavimas, automobilių parko valdymas, automobilių parko techninė priežiūra ir pan.

Pervežimas

Specialistų paieškos sritys: krovinių pervežimas keliais ir geležinkeliais, krovinių gabenimas oru arba jūra, multimodaliniai pervežimai, negabaritinių ir pavojingų krovinių gabenimas, vietiniai pervežimai (distribucija).

Sandėliavimas / paskirstymas, importo - eksporto procedūros

Specialistų paieškos sritys: logistikos valdymas, sandėliavimas, prekių paskirstymas, importo ir eksporto dokumentų ruošimas, muitinės tarpininkavimas, 3PL (Third Party Logistics) ir pan.

Palaikymas

Darbo patirtį transporto sektoriuje turinčių specialistų paieška: buhalterinės apskaitos, biuro darbo organizavimo, inžinerinio - techninio personalo ir pan.

Esate transporto - logistikos srities specialistas?

Domina karjeros pokyčiai?

Laukiame Jūsų CV

arba Skambučio

+370 5 2345319