Kaip dalyvauti skelbiamuose konkursuose?

Kandidatuokite į laisvas darbo vietas siųsdami savo gyvenimo aprašymus (CV) atsakydami į publikuojamus mūsų skelbimus

+370 5 2345319

Kaip dalyvauti Rezervo programoje?

Šiuo metu dirbate transporto – logistikos sektoriuje, bet domina karjeros pokyčiai? (netenkina pareigos arba darbo užmokestis, reikalinga darbo vieta netoli namų ir pan.) ? Skambinkite mums ( 8-5) 2345319 arba siųskite savo CV el. paštu cv@jobinlogistics.eu su nuoroda “Projektams” ir trumpa informacija apie Jūsų pageidavimus. Atsiradus pirmai galimybei pateiksime Jums tinkamą darbo pasiūlymą.

Kaip dalyvauti neskelbiamuose konkursuose?

Kaip dalyvauti neskelbiamuose konkursuose?

Jūs esate patyręs transporto – logistikos srities specialistas ir neradote tinkamo darbo pasiūlymo mūsų puslapyje – skambinkite mums ( 8-5) 2345319 arba siųskite savo CV el. paštu manager@jobinlogistics.eu . Sulaukę Jūsų skambučio pateiksime informaciją apie neskelbiamus konkursus.


Nuo 2007 m

Darbo pasiūlymai specialistams

NUOLAT VYKDOME SPECIALISTŲ PAIEŠKĄ IR ATRANKĄ TRANSPORTO SEKTORIAUS ĮMONĖMS LIETUVOJE IR UŽSIENYJE.

Logistika

Sausumos transportas

Oro/ jūros transportas

Geležinkelio transportas

Valdymas

Specialistų paieškos sritys: įmonės arba padalinio darbo organizavimas ir valdymas, pardavimų organizavimas ir valdymas, klientų aptarnavimas, krovinių gabenimo procesų organizavimas, automobilių parko valdymas, automobilių parko techninė priežiūra ir pan.

Pervežimas

Specialistų paieškos sritys: krovinių pervežimas keliais ir geležinkeliais, krovinių gabenimas oru arba jūra, multimodaliniai pervežimai, negabaritinių ir pavojingų krovinių gabenimas, vietiniai pervežimai (distribucija).

Sandėliavimas / paskirstymas, importo - eksporto procedūros

Specialistų paieškos sritys: logistikos valdymas, sandėliavimas, prekių paskirstymas, importo ir eksporto dokumentų ruošimas, muitinės tarpininkavimas, 3PL (Third Party Logistics) ir pan.

Palaikymas

Darbo patirtį transporto sektoriuje turinčių specialistų paieška: buhalterinės apskaitos, biuro darbo organizavimo, inžinerinio - techninio personalo ir pan.

Esate transporto - logistikos srities specialistas?

Domina karjeros pokyčiai?

Laukiame Jūsų CV

arba Skambučio

+370 5 2345319